Salon kosmetyczny goleniów

Oxybrazja

Oxybrazja - PEELING WODNO-TLENOWY

 

 

 

Oxybrazja piling wodno-tlenowy  to najbardziej odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Metoda ta jest łagodniejsza od mikrodermabrazji czyli mechanicznego ścierania naskórka, którego nie możemy wykonać na skórze wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej. Piling wodno-tlenowy nie wywołuje podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie skórze nadwrażliwej.

Zabieg Oxybrazji dokładnie oczyszcza skórę nadając jej blask i gładkość. Stymuluje dotlenienie i cyrkulację, polepszając tym samym odżywienie komórek skóry. Po zabiegu skóra jest promienna i nawilżona.

Oxybrazja skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki. Wspomaga leczenie zmian trądzikowych - bakterie beztlenowe wywołujące trądzik pod ciśnieniem tlenu szybko ulegają  zniszczeniu.

Właściwości soli fizjologicznej -łagodzi stany zapalne, uzupełnia płyny w skórze;

Funkcja tlenu -przyspiesza budowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włosowatych, powstrzymuje rozwój trądziku, przyspiesza odrastanie włosów.

Wskazanie do zabiegu:

* szczególnie dla skór wrażliwych, naczyniowych, z rumieniem,

* skóra alergiczna

* skóra sucha, odwodniona, łuszcząca się

* trądzik różowaty

* skóra palacza

* skóra ze zmianami trądzikowymi

* każdy rodzaj skóry jako preludium do zabiegów pielęgnacyjnych

* zmniejsza łojotok skóry

* wypadanie włosów- leczy łupież i przywraca prawidłowe funkcje mieszków włosowych.

 

Przeciwskazania- stany zapalne skóry, przewlekłe zapalenie zatok.

 

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia wiodącej marki na rynku w dziedzinie oxybrazji. 

 

CRISS HYDROXY4

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy4 jest najbardziej wszechstronnym aparatem w salonie kosmetycznym. Aparat  Hydroxy4 zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Płytki peeling wykonany przed dowolnym zabiegiem zdezynfekuje skórę i złuszczy obumarły naskórek przez co znacznie zwiększy się wchłanialność preparatów kosmetycznych a co za tym idzie – skuteczność zabiegu. Aparatem Hydroxy4 można wykonywać zabiegi, które nie są dostępne innym aparatom do mikrodermabrazji jak np. zabiegi przy tradziku pospolitym, trądziku różowatym i przy cerze naczynkowej. Aparat wyposażony jest w trójstrumieniową dyszę do oxybrazji oraz w dyszę do mezoterapii tlenowej – aplikowania preparatów kosmetycz-nych (ampułek).