Salon kosmetyczny goleniów

Salon urody La Femme d'Or

Filozofią naszego salonu jest dbanie o piękno kobiety i uświadomienie jej, że najcenniejszą biżuterią jaką posiada jest jej własne ciało.

Naszym celem jest stworzenie szerokiego wachlarza różnorodnych zabiegów, które uwydatnią walory Twojego piękna. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Z tego też powodu zadbaliśmy nie tylko o jakość usług, lecz również oprawę.

Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w naszym salonie stał się niezapomnianą chwilą, podczas której można się zrelaksować oraz poprawić swój wizerunek. Naszym klientom możemy zaoferować wysokiej jakości usługi. Oprócz wyspecjalizowanego personelu gwarantujemy również świetnie wyposażony salon, urządzony w elegancki oraz luksusowy sposób. La Femme d’Or charakteryzuje się pięknym i gustownie urządzonym wnętrzem. Pragniemy zapewnić Ci ekskluzywne warunki, w których przebywanie będzie prawdziwą przyjemnością, nie tylko ze względu na świadczone usługi, lecz również otoczenie.

Świadczymy usługi kosmetyki profesjonalnej na urządzeniu, które jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem tego typu w świecie kosmetologii.
Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, w naszej ofercie znajdziesz również mnóstwo ciągle aktualizowanych promocji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z proponowanymi przez nas zabiegami kosmetologicznymi.

 

Nasz personel:   

Kosmetolog Magdalena Borowiec

Ukończyła Studia Wyższe w kierunku kosmetologii. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kursach. Z Salonem La Femme d'Or związana jest od kilku lat. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz w zabiegach anti-age. 

 

           

 Wanda Detmer - recepcja/menadżer 

 

                                                                 zdjecie.jpg