Salon kosmetyczny goleniów

Salon urody La Femme d'Or

Filozofią naszego salonu jest dbanie o piękno kobiety i uświadomienie jej, że najcenniejszą biżuterią jaką posiada jest jej własne ciało.

Naszym celem jest stworzenie szerokiego wachlarza różnorodnych zabiegów, które uwydatnią walory Twojego piękna. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Z tego też powodu zadbaliśmy nie tylko o jakość usług, lecz również oprawę.

Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w naszym salonie stał się niezapomnianą chwilą, podczas której można się zrelaksować oraz poprawić swój wizerunek. Naszym klientom możemy zaoferować wysokiej jakości usługi. Oprócz wyspecjalizowanego personelu gwarantujemy również świetnie wyposażony salon, urządzony w elegancki oraz luksusowy sposób. La Femme d’Or charakteryzuje się pięknym i gustownie urządzonym wnętrzem. Pragniemy zapewnić Ci ekskluzywne warunki, w których przebywanie będzie prawdziwą przyjemnością, nie tylko ze względu na świadczone usługi, lecz również otoczenie.

Świadczymy usługi kosmetyki profesjonalnej na urządzeniu, które jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem tego typu w świecie kosmetologii.
Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, w naszej ofercie znajdziesz również mnóstwo ciągle aktualizowanych promocji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z proponowanymi przez nas zabiegami kosmetologicznymi.

 

Nasz personel:   

Joanna Idziak - fizjoterapeuta,kosmetolog

Jest młodą, ambitną i energiczną kobietą, która ceni sobie naturalne piękno. Studiowała w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Szczecinie na wydziale fizjoterapii.

Od kilku lat kosmetyka stała się u niej jedną z pasji. Ceni sobie profesjonalizm, dlatego do każdego zabiegu podchodzi z należytą dbałością o Klienta i efekty . Kosmetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, dlatego stale poszerza swoją wiedzę. Z przyjemnością odpowie na każde pytanie swojej klientki i doradzi odpowiednie zabiegi do jej potrzeb.

 

Od maja nasze szeregi zasili Pani mgr Paulina Partyka (kosmetolog)

                     

          paulina_partyka.jpg

 

Jak sama o sobie mówi:

Kosmetologię wybrałam bo kocham piękno.
Moim celem jest podkreślenie piękna kobiety za pomocą zabiegów.
Ukończyłam studia licencjackie z Kosmetologii w Szczecinie oraz studia magisterskie o specjalizacji Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna w Katowicach.
Zakres moich umiejętności szczególnie obejmuje pracę na maszynach kosmetologii profesjonalnej, kosmetykę twarzy oraz ciała.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w salonach w Szczecinie.
W życiu prywatnym poświęcam się rozwojowi osobistemu, rodzinie, spędzam dużo czasu w otoczeniu natury i dużo podróżuję.

 

 

 Wanda Detmer - recepcja/menadżer 

 

                                                                 zdjecie.jpg